Благодійний фонду Карітас Київ здійснює чимало ініціатив з Всеукраїнською Благодійною організацією Даун Синдром, зокрема проводяться тренінги, екскурсії, майстер класи. Після закінчення навчання у спеціалізованих школах, ПТУ, більшість молодих людей з синдромом Дауна залишаються вдома. Проблема, з якою зустрілась Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром», це незайнятість бенефіціарів після 18 років.

Детальніше...

У Просторі підтримки БФ Карітас Київ триває серія майстер-класів з приготування кулінарних виробів та страв  народів світу. Бенефіціари даної ініціативи: діти ветеранів  АТО, ВПО  та діти, що проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Детальніше...

Пріоритетним у багатогранній діяльності Благодійного фонду Карітас Київ є проект «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», що реалізується за підтримки BMZ та DCV.

Детальніше...

Благодійний фонд Карітас Київ подбав про організацію простору для проведення курсу «Основи батьківства». Організатор: Міжнародинй центр батьківства, тренер - Сергій Цвєтков. Загалом відбуватиметься вісім зустрічей. Цей захід скерований для чоловіків, ветеранів АТО, які виховують своїх дітей.

Детальніше...

У Просторі підтримки Благодійного фонду Карітас Київ відбувся інформаційний семінар: "Порядок надання житлових субсидій: нові правила оформлення". Цей захід було організовано та проведено для сімей та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Детальніше...

У Фастові офіційно завершив діяльність проект  «Соціально-харитативний хаб «Вікна можливостей». Проект функціонував у межах програми мікрогрантів Карітас Київ, яка зорієнтована на підтримку ідей, спрямованих на подолання наслідків конфлікту та покращення якості життя людей, що опинились в кризовому становищі, зокрема ВПО та громад, які прийняли ВПО.

Детальніше...

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top