Представники німецького Карітасу, зустрівшись із співробітниками Благодійного фонду Карітас Київ, виявили велике зацікавлення ВПО (внутрішньо переміщеними особами). У форматі круглого столу, гості з Німеччини адресували директорові БФ Карітас Київ о. Роману Сиротичу ряд запитань. Колег цікавило наступне: як вирішується у Києві та області питання забезпечення житла та праці для ВПО, як відбувається процес інтеграції дітей у школах та чи впливає на стосунки дітей внутрішньо переміщених осіб мовний фактор?

Детальніше...

Бенефіціари Благодійного фонду Карітас Київ, а саме діти ветеранів АТО та ВПО (внутрішньо переміщених осіб), мали чудовий час на Радіо Марія. Директор християнського радіо о. Олексій Самсонов та промоутер радіо сестра Люцина провели для гостей екскурсію. У невимушений, але водночас глибокій за змістом манері, вони розповіли дітям про історію виникнення цього радіо не тільки в Україні, але й у світі. Гості дізнались, що зародилось Радіо Марія в Італії, а згодом швидко поширилось по всьому світу. Тепер Радіо Марія функціонує у 80-ти країнах світу.

Детальніше...

Простір підтримки Благодійного фонду Карітас Київ  разом з Центром трудової реабілітації для людей з інвалідністю «Трамплін» провели  для осіб з ментальними порушеннями майстер-клас з випікання яблучного пирога.

Учасники заходу виявили неабияку активність до цієї праці. Жваво, весело та енергійно вони здійснювали усі необхідні дії, щоб пиріг видвся смачненьким.

Детальніше...

Нещодавно Благодійний фонд Карітас Київ відвідала делегація Карітасу Німеччини. Серед іншого, гості ознайомились із авторськими методичними розробками співробітників фонду у сфері праці з дітьми, що перебувають у кризі.

Детальніше...

Щороку у третій четвер травня тисячі, а може й мільйони українців чи людей інших національностей, які шанують це свято, одягають вишиванку та демонструють внутрішню та зовнішню  красу світові. Співробітники Благодійного  фонду Карітас Київ разом зі своїми дітьми та підопічними також виявили увагу та пошану до цієї традиції.

Детальніше...

Делегація Карітасу Німеччини відвідала Благодійний фонд Карітас Київ. Серед багатогранного знайомства з діяльністю Благодійного фонду відбулось також засідання круглого столу. Директор Благодійного фонду Карітас Київ  о. Роман Сиротич ознайомив колег із Німеччини з сучасним станом діяльності фонду та особливостями функціонування його у часі, пов’язаному із збройним конфліктом на сході України.

Детальніше...

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top