Нещодавно Благодійний фонд Карітас Київ відвідала делегація Карітасу Німеччини. Серед іншого, гості ознайомились із авторськими методичними розробками співробітників фонду у сфері праці з дітьми, що перебувають у кризі.

Зокрема Наталія Сиротич, яка є лідером авторських розробок (вона ж координатор проекту «Національна мережа Центрів надання комплексної допомоги дітям у складних життєвих обставинах та їх сім'ям»), розповіла колегам із Німеччини про кімнату емоцій, думок та мрій. Епіцентром трансформацій внутрішнього світу на цій території є піаніно емоцій з кольоровими клавішами. Дитина, що перебуває у кризі, може візуалізувати свій світ, заграти ту мелодію, яка відповідає її настрою.

Головне завдання для співробітників проекту та цього інструмента таким чином вплинути на дитину, яка б позбулась негативних думок та емоцій, а стала на шлях позитиву та якісних мрій.

Враховуючи велике зацікавлення та комплекс питань, працівники Карітасу Німеччини надзвичайно позитивно сприйняли досвід колег із Києва.

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top