14 травня Благодійний фонд Карітас Київ відвідала делегація Карітасу Німеччини. Подія ця мала знаковий характер, оскільки робоча зустріч носила багатогранний характер: детальне знайомство з діяльністю Карітас Київ, взаємообмін досвідом, участь представників делегації у практичних напрацюваннях Благодійного фонду та детальне знайомство з найбільш болючими соціальними питаннями, які турбують не тільки Україну, але й світову громадськість.

Учасники зустрічі відвідали захід, який було організовано Простором підтримки Карітас Київ спільно з Центром трудової реабілітації для людей з інвалідністю «Трамплін». Особи з ментальними порушеннями приємно здивували гостей своєю працелюбністю та вмінням готувати страви. У цей день проходив майстер-клас з виготовленням піци та фруктового салату.

Гостей радо зустрічали також співпрацівники та бенефіціари проекту  «Національна мережа Центрів надання комплексної допомоги дітям у складних життєвих обставинах та їх сім'ям».

А далі відбулось засідання за круглим столом. Директор Благодійного фонду Карітас Київ  о. Роман Сиротич досить глибоко та фахово ознайомив присутніх із минулим та сучасним станом Благодійного фонду, а також детально відповів на питання, що хвилювали гостей з Німеччини.

 

Підтримай он-лайн збір коштів на "Шкільний портфелик"!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top