БФ Карітас Київ спільно з Громадською організацією Об’єднання «Самопоміч», м. Київ, провели захід для осіб похилого віку, які є жертвами націонал-соціалізму та тоталітаризму, а також для внутрішньо переміщених осіб, що внаслідок бойових дій на сході України покинули рідні домівки та переїхали до Києва.

Представники Громадської організації  Об’єднання «Самопоміч»  запропонували учасникам зустрічі провести час у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». За перемогу змагалось  п’ять команд, а журі ретельно слідкувало за правилами гри. Слід зауважити, що питання були не простими. Однак учасники інтелектуального змагання знаходили правильні відповіді. Перемогла команда «Щастя», її учасники матимуть змогу продовжити боротись за перемогу у загальноміському інтелектуальному форумі  «Що? Де? Коли?».

Представники Громадської організації Об’єднання «Самопоміч» м. Києва приготували гостям подарунки. Наостанок, організатори та гості висловили побажання і надалі проводити схожі заходи, що спонукають людину до інтелектуальних вправ.

Після гри відбулося чаювання та спілкування.

 

Висловлюємо щиру вдячність Громадській організації Об’єднання «Самопоміч» м. Київ, депутату Київради Вадиму Васильчуку, п. Олегу Спорникову та п. Микиті Дядюшко.

Чи могли б Ви підтримати он-лайн збірш коштів для придбання підгузників для важкохворих людей?


Карітас-Київ отримав подяку від мера Віталія Кличка

3 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Для понад 100 самотніх осіб похилого віку забезпечено домашню опіку

Більше 1900 подарунків надано потребуючим дітям

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top