Кейс-менеджер проекту  «Створення соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні»  Світлана Полухіна  спільно з представниками УВКБ ООН провели зустріч з ВПО (внутрішньо переміщеними особами), які змушені були покинути свої домівки під час бойових дій на сході України.

Кейс-менеджер проекту Світлана Полухіна запропонувала  кожному учаснику зустрічі  висловити свої думки з приводу питань, які є найбільш хвилюючими для них.

Внутрішньо переміщені особи  спершу коротко розповіли власні драматичні історії, які пережили під час бойових дій. Далі мова ішла про їхнє життя та долю рідних на сучасному етапі.

Було виокремлено ряд найважливіших питань, які надто турбують  внутрішньо переміщених осіб: робота, житло та фактор соціальної інтеграції. Не рідко, як свідчили учасники зустрічі, вони зустрічаються з черствістю та байдужістю у суспільстві. Інколи кияни допускають не коректні висловлюються до людей, що змушені були переїхали на проживання до Києва.

Акценти були поставлені на тих проблемах, які слід розв’язувати  зараз та будувати якісну перспективу життя. Кейс-менеджер проекту та представники УВКБ ООН побачили згуртованість громади та їхню готовність вирішувати питання самостійно, але з активною допомогою різноманітних інституцій, що опікуються гуманітарною сферою життя. 

Чи могли б Ви підтримати он-лайн збірш коштів для придбання підгузників для важкохворих людей?


Карітас-Київ отримав подяку від мера Віталія Кличка

3 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Для понад 100 самотніх осіб похилого віку забезпечено домашню опіку

Більше 1900 подарунків надано потребуючим дітям

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top