У Карітасі Київ відбулась чергова зустріч співробітників проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» з внутрішньо переміщеними особами.

Детальніше...

У Благодійному фонді Карітас Київ зібрались жертви націонал-соціалізму та внутрішньо переміщені особи. На цей раз тема їхньої зустрічі: 1030 - річчя від часу хрещення Русі-України. Оскільки серед підопічних чимало людей з вищою педагогічною осівтою, то ж співпрацівники проекту,  напередодні зустрічі, запропонували бенефіціарам самотужки підготувати виступи на цю тему.

Детальніше...

Літо – гаряча пора. Часу обмаль. Усі намагаються використати кожен день з користю для себе та своєї сім’ї. У процесі щоденних клопотів просимо Вас віднайти хвилинку часу для дітей ВПО, ветеранів АТО,  дітей, що проживають у багатодітних, малозабезпечених, неповних та дисфункціональних сім’ях. В силу різних обставин чимало їхніх батьків не здатні забезпечити найнеобхідніші шкільні потреби для своїх дітей.

Детальніше...

Благодійний фонд Карітас Київ повсякчас запроваджує нові форм та методики праці з бенефіціарами. На часі: арт-реабілітаційні заняття для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів антитерористичної операції та їхніх дружин із використанням народної музики та національних орнаментів. Творчі зустрічі проводять художниці. Учасники заходів активно розвивають творчу фантазію. Заняття знімають внутрішню напругу, біль та горе, що спіткало їх у контексті збройного конфілкту.

Детальніше...

Підтримай он-лайн збір коштів на м'ячі для підліткової футбольної команди!


Карітас-Київ вкотре переміг на конкурсі благодійників

4 способи передати Карітасу непотрібні вам речі

Готові до партнерства? Підготували для Вас 17 ідей!

благодійна організація
«Благодійний Фонд “Карітас-Київ”»
р/р 2600910299143
ЦФ ПАТ ”Кредобанк” в м. Києві
ЄДРПОУ 21477781, МФО 325365
*призначення платежу: благодійна пожертва

 

02139 м. Київ, вул. Микитенка, 7-б

+38 (044) 512 00 85
Кол-центр: +38(050) 380 99 83

info@caritas-kiev.org.ua
syrotych@ukr.net

Scroll to top